Strefa WiFi w Jedlinie-Zdroju

Od października bieżącego roku kuracjusze, turyści i mieszkańcy Jedliny-Zdroju bez problemu mogą korzystać z Internetu w miejskiej Strefie WiFi, która obejmuje swoim zasięgiem skwer przed Urzędem Miasta. Aby bezpłatnie skorzystać z Internetu wystarczy przyjść z komputerem lub innym urządzeniem, na plac przed Urzędem Miasta i połączyć się ze „STREFĄ WIFI".

Przepustowość udostępnionego łącza ograniczona jest do 256 kb/s, a maksymalny czas połączenia wynosi 30 minut. Zablokowany jest również dostęp do stron internetowych z treściami erotycznymi i nielegalnymi. Uniemożliwiono także połączenia „peer to peer", a także wszelkie aplikacje wykorzystujące tę technologię.

Jest to kolejne, po Placu Zdrojowym, miejsce w Jedlinie-Zdroju w którym można skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu.