Podsumowanie 2012 roku

28 grudnia w Galerii Centrum Kultury odbyło się Spotkanie Noworoczne, na które zostali zaproszeni przedstawiciele instytucji współpracujący z samorządem, stowarzyszeń, klubów sportowych, trenerzy, instruktorzy, lokalni artyści oraz radni, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy i przedstawiciele mediów.

Gospodarze uroczystości - Burmistrz Miasta Leszek Orpel oraz Przewodniczący Rady Miasta Romuald Wysocki - rozpoczęli spotkanie od życzeń noworocznych i wspólnego toastu. Następnie zaprezentowano film z najważniejszymi wydarzeniami w 2012 roku.

Podczas spotkania zostały wręczone nagrody w rozstrzygniętych konkursach:

1. „Na odnowioną elewację budynku Wspólnoty w roku 2012".

Nagrodę w postaci czeku na 2000 zł oraz pamiątkową tabliczkę na budynek odebrał przedstawiciel wspólnoty z ul. Konopnickiej 5, Pan Kazimierz Śmiglarski.

2. „Na najładniej udekorowaną i oświetloną świąteczną posesję":

I miejsce – Państwo Wioletta i Janusz Kłoda (karta podarunkowa 500 zł)

II miejsce – Państwo Danuta i Leszek Sawiccy (karta podarunkowa 400 zł)

III miejsce (równorzędne) – Państwo Barbara i Tomasz Jakaccy;  Państwo Violetta i Mariusz Mikłas (karty podarunkowe po 200 zł)

Wyróżniono także 7 osób, które otrzymały nagrody - karty o wartości 100 zł:

Wyróżnienia otrzymali:

Pani Agnieszka Białas, Państwo Maria i Jan Duda, Państwo Ewa i Adam Grabczyńscy, Państwo Bożena i Marek Janiszewscy, Pan Bogdan Regmunt vel Sobieszczański i Pan Waldemar Wawrzycki, Państwo Anna i Janusz Woźnicki, Państwo Barbara i Jerzy Żyliński

Po wręczeniu nagród uczestnikom konkursu, Burmistrz Miasta wraz z Przewodniczącym Rady złożył podziękowania za współpracę, zaangażowanie i wspieranie działań na rzecz przedsiębiorczości, kultury, sportu i promocji w Jedlinie-Zdroju.

Wszyscy zaproszeni otrzymali przygotowane przez Władze Miasta souveniry: anioły wykonane przez jedlińskiego artystę Pana Ryszarda Klimasa, świąteczne świece z herbem Jedliny-Zdrój, książki „U źródeł Charlotty" oraz kalendarze wydane przez Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdrój.

Red. I.K. Darmetko
Fot. Centrum Kultury