Święto Edukacji po nowemu w Jedlinie- Zdroju

Po raz pierwszy Dzień Edukacji Narodowej w Jedlinie- Zdroju objął środowisko jednej szkoły : Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie- Zdroju z oddziałami Gimnazjum. Nauczyciele i pracownicy szkoły obchodzili uroczyście ten dzień w Klubokawiarni „Ciekawa”. Na spotkanie zaproszono także nauczycieli emerytów oraz wszystkich pracowników oświaty. Uczniowie szkoły przygotowali z tej okazji program muzyczny. Słowa podziękowań skierował do nauczycieli ks. Prałat Ryszard Uryga, a życzenia przekazał Burmistrz Miasta  Leszek Orpel  oraz  Przewodnicząca  Rady Miasta Maria Drapich wraz z spersonalizowanymi pamiątkowymi kubkami dla wszystkich obecnych.

Na spotkaniu tym wręczono Nagrody Burmistrza Miasta oraz Nagrody Dyrektora Szkoły przyznane za wyróżniające się osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Sporz: K.Lepis

Foto: V.Mikłas